قوانین و مقررات

Monday, October 26, 2015

قوانین و شرایط کلی استفاده از خدمات شیک هاستینگ
 
توافقنامه و تغییرات :
 
استفاده از خدمات شیک هاستینگ به منزله قبول این توافقنامه میباشد .
شیک هاستینگ مي تواند در هر زمان بدون اطلاع قبلي در متن اين قرار داد تغيير ايجاد کند.
تمامي اين موارد و تغييرات در اخبار سایت به  اطلاع می رسد.
اين وظيفه متقاضی است که با مراجعه مداوم به اين متن از تغييرات آن مطلع شويد، در غير اين صورت تمام پيامدهاي احتمالي آن بر عهده شما خواهد بود.
ارسال فرم سفارش به منزله مطالعه كامل اين قرارداد و مورد تاييد بودن تمامي موارد فوق از سوي شما خواهد بود.

 
امنیت حساب :
 
 - کاربری وظیفه محرمانه بودن کلمه عبور و اطلاعات حساب خود را دارد ، مسئولیت تمامی عملیاتی که بوسیله حساب مشترک انجام گیرد به عهده خود مشترک است.
-مشتری مي پذيرد كه مسئوليت كامل هرگونه اطلاعات، فايل، تصوير و نيز ساير مواردي كه درون سايت خود قرار مي دهد، با خود او مي باشد و هيچگونه مسئوليتي در اين زمينه متوجه ما نمي باشد.
- راه اندازی وب سایت های غیراخلاقی برروی سرورها نقض قانون شیک هاستینگ به شمار می آید .
- مشتری همچنين متعهد مي گردد كه كليه قوانين حقوق تاليف بين المللي و داخلي را در سايت خود رعايت نموده و از ايجاد مزاحمت براي ساير كاربران اينترنت، اقدام به دستكاري و نفوذ به سايتهاي ديگران، هرگونه استفاده غير قانوني از ايميل خود و ساير موارد مشابه پرهيز نمايد, هرگونه تخلف از نوع استفاده از سرویس مشمول قانون تجارت الکترونیکی خواهد بود 
-شیک هاستینگ جهت تماس با شما، نياز دارد كه همواره مشخصات شما مندرج در فرم سفارش، مانند آدرس محل، تلفن تماس و ايميل شما را در اختيار داشته باشد.
لذا ضروري است كه متقاضي در صورت تغيير مشخصات خود، موارد جديد را هرچه سريعتر به شیک هاستینگ اطلاع دهد در غير اين صورت شیک هاستینگ هيچ مسئوليتي را در اين رابطه نمي پذيرد .

 
منابع سخت افزاري سرور:
 
سایتهایی که بیش از حد مجاز از منابع سرور مانند CPU  - پهنای باند - Ram و یا شبکه استفاده کنند بسته به میزان استفاده مبلغی اضافه تر از صورت حساب از آنها دریافت میشود و در صورت که استفاده از منابع بسیار بیشتر باشد ، ممکن است شیک هاستینگ از ارائه میزبانی خود داری کند ، chichosting.net مرجع قضاوت در مورد استفاده از منابع میباشد .
با توجه به مصرف ، به پلن های هاست پر ترافیک و یا سرور مجازی ارتقا و یا انتقال داده شود .

 
تهيه نسخه پشتيبان از اطلاعات (Backup):
 
به طور کلی مسئولیت تهیه نسخه پشتیبان از داده ها و فایلها با خود خریداران بوده و همه خریداران می بایست پشتیبان کلیه داده های مورد نیاز خود را در جایی غیر از تجهیزات و سرورهای ما نگهداری نمایند 
در صورت بروز هر مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو بکاپ هیچگونه اعتراضی مسموع نخواهد بود و شیک هاستینگ در این زمینه هیچگونه مسئولیتی ندارد .
شیک هاستینگ جهت امنیت بیشتر، از کلیه فایلهای خریداران بصورت روزانه نسخه پشتیبان تهیه می کند.
امکان ارائه نسخه پشتیبان پس از انسداد سرویس به دلیل عدم تمدید وجود نخواهد داشت و در صورت نیاز به اطلاعات ، تنها با تمدید سرویس امکان ارائه نسخه پشتیبان وجود خواهد داشت, قبل از تمدید از وجود نسخه بک آپ خود مطلع شوید .

 
عدم استفاده غیر قانونی :
 
- کاربران میبایست هیچگونه استفاده خلاف قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و همچنین قوانین بین الملل انجام ندهد.
- چنانچه شیک هاستینگ به علت استفاده غیرقانونی کاربر و یا موارد غیر اخلاقی اطلاعات کاربر را حذف و اقدامات اصلاحی انجام دهد هیچگونه وجهی قابل استرداد به مشترک نخواهد بود.
- chichosting.net حق آشکار ساختن هرگونه اطلاعات را برای اجرای قوانین، مقررات و بطور کلی روال قانونی برای خود محفوظ میداند .
- شیک هاستینگ این حق را برای خود محفوظ می دارد که استفاده از خدمات و محصولات را بررسی نموده و به اختیار خود آنرا لغو نماید.
- chichosting.net مجاز است دسترسی کاربر به خدمات را در هر زمان و به هر دلیل بدون اطلاع قبلی قطع و یا مسدود نماید.

 
مرجع قضاوت :
 
مرجع قضاوت درباره وجود مشکلات احتمالی شیک هاستینگ بوده و کاربر نمیتواند با ارائه نظر دیگر اشخاص و یا وب سایت ها وجود اختلال در سرویس را اثبات کند .

 
ارسال هرزنامه (Spam):
 
ارسال حجم زيادي پيامهاي غير ضروري و يا بازرگاني از طريق اينترنت (كه به اين عمل ارسال اسپم مي گويند) بدون توجه به اينكه اين عمل ظرفيت سرور را پر مي كند يا در سرويس دهي به مشتريان شیک هاستینگ اختلال ايجاد مي نمايد يا خير، ممنوع است.
هر گونه توزيع و يا فروش نرم افزارهايي که براي ارسال هرزنامه به کار مي روند نيز، بر روي سايتهايي که بر روي سرورهای شیک هاستینگ قرار دارند، ممنوع است .

 
سرویس های اشتراکی :
 
- کاربر نباید از سرویس میزبانی وب به عنوان هاست دانلود استفاده نماید، همچنین استفاده از rapidleech و اسکریپت های شبیه به آن بر روی هاست اشتراکی ممنوع است .
 - هاست هایی که به عنوان هاست دانلود ارایه می شوند از این قاعده مستثنی می باشند
 - سرویس میزبانی وب دارای پشتیبانی نرم افزاری نمیباشد و فقط موارد مربوط به هاست دارای پشتیبانی chichosting.net میباشد .
 - با توجه به گوناگون بودن سیستم ها chichosting.net تضمینی مبنی بر اجرا شدن صحیح و کامل تمامی نرم افزار ها روی سرور ارائه نمیدهد .
 - راه اندازی آپلودسنتر و چت روم و سایت های هک ، بازی های آنلاین ، بر روی سرویس میزبانی وب ممنوع است .
 - هاست هایی که به عنوان هاست چت روم و بازی آنلاین ارایه می شوند ، به شرط عدم استفاده بیش از حد مجاز می باشند
- chichosting.net مجاز است ، سایت هایی که مورد حمله های مختلف مانند ، DDOS قرار میگیرند را مسدود کنند و در صورت ادامه پیدا کردن موضوع از میزبانی خودداری خواهد کرد .
 - chichosting.net  مجاز به حذف فایل های ویروسی و مخرب بدون اطلاع به کاربر میباشد .
 - chichosting.net مسئولیتی در قبال تحویل داده های موجود در فضای میزبانی وب به خریدار نداشته و خریدار موظف به استفاده از FTP خواهد بود.
 -  chichosting.net مسئولیتی نسبت به بارگذاری اطلاعات (Upload) در فضای میزبانی خریدار و یا download اطلاعات وی به صورت رایگان ندارد.
 -  chichosting.net مسئولیتی نسبت به نصب نرم افزار برای خریدار به صورت رایگان ندارد.
- شیک هاستینگ تلاش خود را جهت راهنمایی خریدار در مسائل فنی می کند ولی خریدار خود مسئول است با اطلاعات فنی سرویس میزبانی وب آشنائی داشته و chichosting.net مسئولیتی نسبت به آموزش نحوه بهره برداری صحیح از سرویس ندارد.
  - هر کاربر فقط یک بار در ماه میتواند به صورت رایگان درخواست ریستور بک آپ را از chichosting.net داشته باشد .


اعمال تغييرات در سرويسها:
 
شیک هاستینگ اين حق را دارد که هر زمان صلاح بداند، نسبت به تغيير، ارتقاء، حذف و يا نصب امکانات نرم افزاري و سخت افزاري و تغیرات سروری خود اقدام نمايد.

 
انقضا و تمدید :
 
سررسید سرویس ها پیش از تاریخ تمدید به کاربران توسط ایمیل و ایجاد فاکتور اطلاع داده خواهد شد که سرویس های سالانه پس از 30 روز و سرویس های ماهانه حداکثر پس از 7 روز از سرورها حذف خواهد شد و شیک هاستینگ تعهدی نسبت به نگهداری اطلاعات پس از این مدت نخواهد داشت .

 
بازگشت وجه :
 
 - وجه پرداختی در تمامی خدمات و سرویس ها تنها برای مواردی قابل برگشت میباشد که مشکل از سمت شیک هاستینگ باشد.
 - دلایل شخصی خریدار برای بازگشت وجه قابل قبول نمیباشد 
 - بازگشت وجه بر روی سرویس های میزبانی وب , نمایندگی و سرور مجازی امکان پذیر است و تا 72 ساعت ممکن می باشد .
- بازگشت وجه تمدید هزینه ی سرویس ها ممکن نمیباشد و بازگشت وجه فقط برای سفارش های جدید در نظر گفته شده است .
- امکان کنسل کردن دامنه های ثبت شده و رزو شده بین المللی به هیچ عنوان وجود ندارد و هیچ مبلغی در این خصوص بازگشت داده نمی شود .


شرایط ثبت دامنه :


-  امکان ثبت آنلاین برخی دامنه ها با نام و یا برند های معرف و  رند مخصوصا دامنه های بین المللی مانند sms , love , sex  با قیمت فعلی سایت بصورت عمومی امکانپذیر نیست

رفع مسئولیت :
برخی از این دامنه ها توسط شرکت های بین المللی ریجستر کننده دامنه  رزو شده اند اما برای ثبت آزاد می باشند ولی با قیمت هایی بالاتری ارائه می شوند . 
 


اخلاقیات :
 
 در صورتیکه مشتری اقدام به فحاشی و ناسزای به شیک هاستینگ و یا هر یک از کارکنان آن بنماید مدیریت سایت مجاز است ، قرارداد او را به طور یک طرفه فسخ کنند ، همچنین مبلغ سرویس مورد نظر به هیچ وجه به او عودت نخواهد شد .

 
موارد فورس ماژور:
 
شیک هاستینگ هيچگونه مسئوليتي را در قبال عدم رعايت تعهدات خود که به موجب بروز مسائل فورس ماژور پديد آمده اند، از جمله: بلاياي طبيعي، جنگ، شورش، اغتشاشات عمومي، هک, حوادث کلي، زمين لرزه، اعتصاب، آتش سوزي، سيل، انفجار، کمبود نيروي کار، تصادفات، توقيف، محدوديتهاي دولتي و تحريم هاي بين المللي نمي پذيرد.


رفع مسئولیت :
 
  شیک هاستینگ تمام توان خود را جهت ارائه بهترین سرویس بکار میگیرد و بر روی تمامی سرویس ها حداکثر استاندارد کیفیت را رعایت میکند اما تحت هیچ شرایطی در برابر خسارات غیرمستقیم و اتفاقی(مانند از دست رفتن اطلاعات و هک شدن سایت و …)‌ مسئول نمی‌باشد، برخی شرایط مسئولیت در برابر خسارت ممکن است از حالات فوق مستثنی گردد که در همچین شرایطی مسئولیت chichosting.net محدود به قانون می‌گردد.
کاربران موافقت میکنند که در هیچ شرایطی حداکثر مسئولیت تقبل شده توسط شیک هاستینگ در برابر خسارات احتمالی بیش از مقدار پرداختی شما به ازای خدمات و محصولات مشخص خریداری شده نگردد.
 


ma

ارسال پیامک بلک لیست