ایده ای جدید برای مدیران سامانه افزایش بازدید

Thursday, October 1, 2015

یک ایده فوق العاده و جدید برای مدیران سامانه های افزایش بازدید :
 
همانطور که تجربه کردیم می دانیم که اکثر کاربران سامانه های افزایش بازدید برای بهبود رتبه سایتشان از چندین سیستم افزایش بازدید استفاده می کنند .
 
این عمل باعث شده کاربران این سیستم ها بین سیستم های مخرب سردر گم شوند و شاید دیگر هم به سامانه شماا برای دریافت بازدید واقعی باز نگردند .
 
بنابر این باز هم اگر در کنار سامانه قبلیمان 1 سامانه جدید دیگر هم راه اندازی کنیم مدیریت دو سامانه دشوار خواهد بود باز هم مشتریان و کاربرانمان قدیمی ما جذب تبلیغات توخالی شده و آنها را از دست می دهیم.
 
شیک هاستیگ در نوع خود برای اولین بار در کل اینترنت ایده ای را پیاده سازی کرد که تمامی مدیران سامانه افزایش بازدید در شیک هاستینگ را قادر می سازد 10 الی 100 سامانه افزایش بازدید جدید دیگر را راه اندازی کنند و با یک کنترل پنل تمامی آنها را مدیریت کنند .
 
شما حتی اگر قصد داشته باشید 10 سیستم افزایش بازدید جدید دیگر با برند جدید - دامنه جدید - نام جدید - طراحی جدید راه اندازی کنید شیک هاستینگ تمامی آنها را تبدیل به یک کنترل پنل می کند .
 
مزایا :
 
- کاربران با یک بار خرید از یکی از سامانه های شما از تمامی سامانه ها بازدید دریافت می کند دیگر کاربر نیاز به استفاده از چند سیستم را نخواهد داشت .
 
- درگاه پرداخت جداگانه - تنظیمات جداگانه از جمله تعداد پاپ آپ ها و نرخ تعرفه های سطح کاربری تماما در هر سامانه و برند مجزا می باشد .
 
- کاربران با یک بار عضویت می توانند به تمامی سامانه ها وارد شوند .
 
- کاربر با اضافه نمودن سایت خود در سامانه شماره 1 سایت کاربر بلافاصله در سامانه شماره 2 هم نیز اضافه می شود .
 
تمامی سامانه ها به پایگاه داده (دیتابیس) متصل می شوند .
 
با این ایده نیاز کاربران و مدیران جهت افزایش رتبه سایتشان را فراهم کرده اید و کاربران شما دیگر نیاز به استفاده از چند سیستم ندارند بلکه با یک نام کاربری و پسورد می توانند از 10 سیستم یا 100 سیستم شما استفاده نمایند .
 
نمونه :
دو سیستم chicrank.ir و bazdidsaz.com که هر کدام یک سایت جداگانه می باشد اما اطلاعات کاربران در هر دو سیستم ثبت می شود و کاربران با ورود به یکی از سامانه ها و خرید بازدید از دو سیستم بازدید دریافت می کنند.
 
اگر قصد تجارت حرفه ای و سبقت از رقیبانتان را دارید قبل از اینکه ای ایده توسط دیگران کپی برداری شود شما آن را بر روی سایتتان پیاده سازی کنید .
 
می توانید بسته به میزان بودجه خود حداقل هر 3 ماه یک سامانه جدید با برند جدید را به سامانه قبلی خود متصل نمایید و اولین سامانه مجهز به چند سیستم شوید .
 
جهت اطلاعات بیشتر تیکت ارسال نمایید .
 
 
 
 


ma

ارسال پیامک بلک لیست