ارائه گواهینامه امنیتی ssl

Tuesday, March 8, 2016

گواهی SSL تأییدیه ای است بر اینکه تبادل اطلاعات میان وب سایت یا سرور شما و مرورگر کاربران و بازدیدکنندگان وب سایتتان به وسیله پروتکل استاندارد SSL (لایه سوکتهای امن) امن و رمزگذاری شده است.
با دریافت گواهینامه SSL از یکی از صادرکنندگان معتبر جهانی به مشتریان سایتتان تضمین می دهید که اطلاعاتی که در سایت شما وارد می کنند قابل استراق سمع و دسترس غیرمجاز نیست.
گواهی SSL فضای کسب و کار یا تبادل اطلاعات آنلاین شما را حفاظت می کند و سبب می شود کاربران از امنیت سایت شما اطمینان خاطر داشته باشند.
شیک هاستینگ مفتخر از این پس گواهینامه امنیتی PositiveSSL را با پاینترین هزینه در اختیار تمامی وبمستران گرامی قرار دهد
گواهینامه SSL ارایه شده، گواهینامه PositiveSSL صادره از شرکت معتبر COMODO به عنوان یکی از بزرگترین ارایه دهندگان گواهینامه SSL در جهان است.


شرایط دریافت گواهینامه دیجیتال ssl

برای دریافت گواهی SSL نیاز به یک IP اختصاصی دارید.
برای دریافت گواهی های SSL سطح دامنه باید مشخصات مالک دامنه خارج از ایران و پسوند دامنه غیر از ir باشد.
برای سفارش، اطلاع از هزینه ها یا مشاوره تیکت ارسال نمایید.
تغییرات سایت شما پس از نصب گواهینامه ssl

پس از نصب گواهینامه ssl بر روی وبسایتتان آدرس صفحه شما با https نمایش داده می شود (s حرف اول کلمه secure به معنی امن است) و در نوار آدرس مرورگر کاربرانتان یک علامت قفل نشان داده می شود که به معنی رمز شدن اطلاعات مبادله شده است. در گواهینامه های ssl تأیید گسترده که اطلاعات شرکت یا سازمان شما به تأیید کامل رسیده باشد همه یا بخشی از نوار آدرس مرورگر کاربر به رنگ سبز نمایش داده می شود تا اطمینان بیشتری در کاربر سایت شما ایجاد شود.

logo-samandehi

برای سفارش کافیست به لینک زیر مراجعه نمایید .
https://chichosting.net/cart.php?gid=20 ma

ارسال پیامک بلک لیست